-13%

VOX Телевизор LED 50A11U314B Smart UHD

– Големина: 50″ (127см)
– Екран:Direct LED slim
– Smart
– Разолуција: 4K (3840 x 2160)


22,890.00 ден 19,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Големина: 50″ (127см)
 • Екран:Direct LED slim
 • Класа на енергија: F
 • Smart
 • Разолуција: 4K (3840 x 2160)
 • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
 • Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
 • Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Miracast, HDR10+HLG
 • 3 x HDMI, 2 x USB, Headphone out, Audio out Coax, AV in, Cl+, LAN (RJ45)
 • Боја: црна
 • Гаранција – 36 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.