-13%

VOX Телевизор LED 43WOS315B Smart UHD

– Големина: 43″ (109 см)
– Екран:Direct LED slim
– Разолуција: Full HD (1920×1080)
– Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2


22,890.00 ден 19,900.00 ден

Спореди

Опис

  • Големина: 43″ (109 см)
  • Екран:Direct LED slim
  • Разолуција: Full HD (1920×1080)
  • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
  • Smart WebOS
  • Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
  • Приклучоци: 2 x HDMI, 2 x USB, 2 x Antenna Input, AV input, Cl, SPDIF out Optical, LAN
  • Технологии кои ги користи: Dolby Digital, Hotel Mode, Sleep Timer, Miracast, PVR
  • Боја: црна
  • Гаранција : 36 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.