-13%

VOX Телевизор LED 43ADWD1BU Smart UHD

– Големина: 43″ (109 см)
– Екран: Direct LED Slim
– Разолуција: 4K (3840 x 2160)
– Smart Телевизор: Android 9.0


20,580.00 ден 17,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Големина: 43″ (109 см)
 • Екран: Direct LED Slim
 • Разолуција: 4K (3840 x 2160)
 • Smart Телевизор: Android 9.0
 • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
 • Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
 • Приклучоци: HDMI x3, USB x2, Aнтена влез x2, AV влез, CI, SPDIF оптички излез, аудио излез, LAN
 • Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Miracast, Hotel Mode, Sleep Timer
 • Повеќејазичен OSD, HDR10, HLG, Dolby Digital Plus(DD+)
 • Боја: црна
 • Гаранција – 36 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.