-28%

VOX Телевизор LED 43A11U314B Smart UHD

– Дијагонала: 43“
– Direct LED slim
– Резолуција: 4K (3840 x 2160)
– Smart


20,600.00 ден 14,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Дијагонала: 43“
 • Direct LED slim
 • Резолуција: 4K (3840 x 2160)
 • Smart
 • 60 Hz
 • DVB-T2/C/S2
 • Звучници: 2 x 8W RMS
 • Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Miracast, HDR10+HLG
 • Приклучоци: 3 x HDMI, 2 x USB, Headphone out, Audio out Coax, AV in, Cl+, LAN (RJ45)
 • Smart TV
 • Wi-fi
 • Android 11
 • Димензии со постоље (ŠxVxD): 968x609x207 mm
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.