-13%

VOX Телевизор LED 43A11FGF10B Smart

– Smart TV
– Дијагонала 43“
– Direct LED slim
– Full HD (1920×1080)


17,130.00 ден 14,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Smart TV
 • Дијагонала 43“
 • Direct LED slim
 • Full HD (1920×1080)
 • 60 Hz
 • DVB-T2/C/S2
 • Технологии: HEVC H.265, PVR, Android, CI+ slot, Direct LED позадинско осветлување, Dolby Audio, DVB dekoder (T2/C/S2), Frameless, Full HD, Miracast / Display Share, WiFi integrated
 • Android 11
 • Звучници 2 x 8W RMS
 • Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, Miracast, PVR
 • Тежина 6.2 kg
 • Приклучоци: 2 x HDMI, 2 x USB, AV in, 2 x Antenna Input, Cl+, SPDIF out, LAN
 • Vesa standard 200 x 200
 • Димензии со постоље (ŠxVxD) 956x610x229 mm
 • Црна боја
 • Гаранција 3 години
 • H.264, H.265

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.