-13%

VOX Телевизор LED 42ADWGB Smart

– Големина: 42″ (107 см)
– Екран: Direct LED slim
– Разолуција: Full HD (1920×1080)
– Smart Телевизор: Android 9.0


18,280.00 ден 15,900.00 ден

Спореди

Опис

  • Големина: 42″ (107 см)
  • Екран: Direct LED slim
  • Разолуција: Full HD (1920×1080)
  • Smart Телевизор: Android 9.0
  • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
  • Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
  • Приклучоци: HDMI x2, USB x2, антена влезови x2, AV влез, CI, SPDIF оптички излез, LAN
  • Технологии кои ги користи: Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
  • Боја: црна
  • Гаранција – 36 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.