-13%

VOX Телевизор LED 42A11FG10B Smart

– Дијагонала: 42″
– Direct LED slim
– Full HD (1920×1080)
– 60 Hz


15,980.00 ден 13,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Дијагонала: 42″
 • Direct LED slim
 • Full HD (1920×1080)
 • 60 Hz
 • DVB-T2/C/S2
 • Технологии: HEVC H.265, PVR, Android, CI+ slot, Direct LED позадинско осветлување, Dolby Audio, DVB dekoder (T2/C/S2), Full HD
 • Miracast / Display Share
 • WiFi integrated
 • Smart TV
 • Android 11
 • Звучници: 2 x 8W RMS
 • Приклучоци: 2 x HDMI, 2 x USB, AV in, 2 x Antenna Input, Cl+, SPDIF out, LAN
 • Vesa standard: 100 x 100
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.