-13%

VOX Телевизор LED 39DSA316B

– Големина: 39″ (99 cm)
– Екран: Direct LED slim
– Разолуција: HD (1366×768)
– Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2


13,680.00 ден 11,900.00 ден

Спореди

Опис

  • Големина: 39″ (99 cm)
  • Екран: Direct LED slim
  • Разолуција: HD (1366×768)
  • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
  • Моќност на звучниците: 2 x 8W RMS
  • Приклучоци: HDMI 3x, USB x2, AV IN, Component IN, CI +, SPDIF излез, излез за слушалки
  • Технологии кои ги користи: Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Dolby Digital
  • Vesa стандард: 200 x 200 mm
  • Боја: црна
  • Гаранција: 36 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.