-13%

VOX Телевизор LED 39A11H316B Smart

– Големина: 39″ (99 см)
– Екран: Direct LED slim
– Рeзолуција: HD Ready (1366×768)
– Smart


15,990.00 ден 13,900.00 ден

Спореди

Опис

  • Големина: 39″ (99 см)
  • Екран: Direct LED slim
  • Рeзолуција: HD Ready (1366×768)
  • Smart
  • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
  • Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
  • Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Miracast
  • Боја: црна
  • Гаранција: 36 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.