-13%

VOX Телевизор LED 32DSA314B

– Големина: 32″ (81 см)
– Екран: Direct LED slim
– Разолуција: HD (1366×768)
– Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2


9,090.00 ден 7,900.00 ден

Спореди

Опис

  • Големина: 32″ (81 см)
  • Екран: Direct LED slim
  • Разолуција: HD (1366×768)
  • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
  • Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
  • Приклучоци: HDMIx2, USBx2, CI+, Mini AV, Mini YPbPr, Coaxial Out
  • Технологии кои ги користи: Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Dolby Digital Plus(DD+)
  • Vesa стандард: 100 x 100 mm
  • Боја: Црна
  • Гаранција: 36 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.