-13%

VOX Телевизор LED 32ADWD1B Smart

– Големина: 32″ (81 см)
– Екран: Direct LED slim
– Разолуција: HD Ready (1366×768)
– Smart Tелевизор: Android 9.0


11,390.00 ден 9,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Големина: 32″ (81 см)
 • Екран: Direct LED slim
 • Разолуција: HD Ready (1366×768)
 • Smart Tелевизор: Android 9.0
 • Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
 • Вградени звучници со моќност од 2 x 6W RMS
 • Приклучоци: HDMI x2, USB x2, антена влезови x2, AV влез, CI, SPDIF оптички излез, аудио излез, LAN
 • Технологии кои ги користи: Wi-Fi, HEVC H.265, PVR
 • Друго: Hotel Mode, Sleep timer, повеќејазичен OSD
 • Боја: црна
 • Гаранција – 36 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.