-23%

VOX Телевизор LED 32A11H315FL Smart

– Големина: 32″ (81 см)
– Екран: Direct LED slim
– Разолуција: HD (1366×768)
– Smart: Android 11


10,230.00 ден 7,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Големина: 32″ (81 см)
 • Екран: Direct LED slim
 • Разолуција: HD (1366×768)
 • Smart: Android 11
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Моќност на звучниците: 2 x 8W RMS
 • Приклучоци: 2 x HDMI, 2 x USB, Headphone out, Audio out Coax, AV in, Cl+
 • Технологии кои ги користи: Wi-fi, Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Miracast
 • Vesa стандард: 200 x 100 mm
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 36 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.