-18%

VOX Телесна вага PW436

– Капацитет – 180 кг
– LCD Екран
– Површина – Калено сигурносно стакло
– Единици за избор (конверзија) – kg/oz/lb/oz


720.00 ден 590.00 ден

Спореди

Опис

  • Капацитет – 180 кг
  • LCD Екран
  • Површина – Калено сигурносно стакло
  • Единици за избор (конверзија) – kg/oz/lb/oz
  • Показател на преоптеретување и ослабнување на батеријата
  • Прецизност – 100 гр
  • Три различни дезени
  • Гаранција – 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.