-19%

VOX Телесна вага PW422-05

– Капацитет – 150 кг
– Екран – LCD
– Површина – Калено сигурносно стакло
– Гаранција – 24 месеци


850.00 ден 690.00 ден

Спореди

Опис

  • Капацитет – 150 кг
  • Екран – LCD
  • Површина – Калено сигурносно стакло
  • Гаранција – 24 месеци
  • Единици за избор (конверзија) – kg/oz/lb:oz
  • Преостанати користи – Показател на преоптеретување и ослабнување на батеријата, прецизност 100g

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.