-13%

VOX Соковник SJ 368

– Моќност: 200 W
– Капацитет на садот за пулпи: 600 мл
– Капацитет на садот за сок: 600 мл
– Сите делови се мијат во машина за садови


6,890.00 ден 5,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност: 200 W
  • Капацитет на садот за пулпи: 600 мл
  • Капацитет на садот за сок: 600 мл
  • Сите делови се мијат во машина за садови
  • Апаратот работи само доколку сите делови се правилно поставени, опасност за повреда не постои, простор за чување на каблите
  • Иновативен систем на ладно цедење
  • Гаранција: 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.