-13%

VOX Сецко MC 7005

– Моќност: 400 W
– Капацитет на садот: 1.5 л
– 2 Брзини
– Стаклен сад


2,400.00 ден 2,090.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност: 400 W
  • Капацитет на садот: 1.5 л
  • 2 Брзини
  • Стаклен сад
  • Садот се мие во машина за садови и може да се користи во микробранова печка
  • Универзален нож од не’рѓосувачки челик
  • Пулсно копче за инстантна контрола
  • Гаранција – 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.