-13%

VOX Сецко MC 366

– Моќност: 300 W
– Капацитет: 1 л
– Број на брзини: 1
– Број на ножеви: 2


1,600.00 ден 1,390.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност: 300 W
  • Капацитет: 1 л
  • Број на брзини: 1
  • Број на ножеви: 2
  • Можност за сецкање на тврд зеленчук и овошје
  • Сите делови се мијат во машина за садови
  • Гаранција: 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.