-13%

VOX Сецко MC 353

– Моќност: 200 W
– Капацитет на садот: 300 мл
– Садот се мие во машина за садови и може да се користи во микробранова печка


1,370.00 ден 1,190.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност: 200 W
  • Капацитет на садот: 300 мл
  • Садот се мие во машина за садови и може да се користи во микробранова печка
  • Универзален нож од не’рѓосувачки челик
  • Гаранција – 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.