-13%

VOX Рачен пасатор MS 6008

– Моќност: 800 W
– Гумирани ногари
– Сите делови се мијат во машина за садови


2,630.00 ден 2,290.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност: 800 W
  • Гумирани ногари
  • Сите делови се мијат во машина за садови
  • Апаратот работи само доколку сите делови се правилно поставени, опасност од повреда не постои
  • Додатоци: сецкалка, маталка, сад
  • Гаранција: 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.