-13%

VOX Рачен пасатор MS 5010

– Моќност – 600 W
– Број на брзини – 2
– Лесно складирање – Компактен и лесен, прикладен за секоја кујна


1,600.00 ден 1,390.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност – 600 W
  • Број на брзини – 2
  • Лесно складирање – Компактен и лесен, прикладен за секоја кујна
  • Систем за заштита – Блендерот ќе работи само доколку сите делови се соодветно поставени, опасност од повреда не постои
  • Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за перење садови
  • Метален додаток за блендирање, лесен за отстранување
  • Гаранција – 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.