-13%

VOX правосмукалка SL 159

– Додатна опрема – Продолжетоци за мебел и ќошови
– ЕСО Мотор од само 800 W, штедлив и тивок – само 79 dB, без високи трошоци на електрична енергија
– Капацитет на садовите – 2 л
– Преостанати користи – Multi-cyclone, метална цевка, траен филтер за перење


4,600.00 ден 3,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќност – 800 W
 • Easy clean – Едноставно празнење и чистење на садовите за прашина
 • Fail-safe – Во случај на запушување, правосмукалката сама се исклучува, моторот е заштитен од расипување
 • HEPA филтрација – Она што е најважно кај хепа филтрите, имаат висока ефикасност при задржување на нечистите честички. После вшмукувањето тие не излегуваат од апаратот, остануваат во филтерот, и од правосмукалката излегува чист воздух
 • HighSpin мотор – Мотор без четка, работи на принцип на магнет, овозможува на тој начин долг животен век
 • Додатна опрема – Продолжетоци за мебел и ќошови
 • ЕСО Мотор од само 800 W, штедлив и тивок – само 79 dB, без високи трошоци на електрична енергија
 • Капацитет на садовите – 2 л
 • Преостанати користи – Multi-cyclone, метална цевка, траен филтер за перење
 • Радиус на акција – 12 м
 • Регулатор на моќ
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.