-13%

VOX правосмукалка SL 150

– Моќност – 2200 W
– Додатна опрема – Продолжетоци за намештај и ќошови
– Капацитет на садот – 2 л
– Радиус на работа – 11 м


6,890.00 ден 5,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност – 2200 W
  • Додатна опрема – Продолжетоци за намештај и ќошови
  • Капацитет на садот – 2 л
  • Радиус на работа – 11 м
  • Тип на цевка – Метална телескопска
  • Мулти-циклон, траен филтер за перење
  • Гаранција – 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.