-13%

VOX правосмукалка SL 123G

– Вшмукување: 260 W
– Дијаметар на работа: 11 м
– Додатоци: Наставки за мебел и агли
– Капацитет на торба: 2.5 л


4,010.00 ден 3,490.00 ден

Спореди

Опис

 • Бојата: Црна
 • HEPA филтрација: Не
 • Вшмукување: 260 W
 • Дијаметар на работа: 11 м
 • Додатоци: Наставки за мебел и агли
 • Капацитет на торба: 2.5 л
 • Регулатор на моќта: Да
 • Сила: 1600 W
 • Тип на цевки: Метална
 • Нето тежина: 3.77 кг
 • Вкупна тежина: 4.77 кг
 • Дименѕије апарата (ШxВxД): 46.5 x 28 x 27.6 цм
 • Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД): 47.50 x 29.00 x 28.60 цм
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.