-13%

VOX Пегла DBL 5030

– Моќност – 2200 W
– Грејна плоча – Не’рѓосувачки челик
– Проѕирен резервоар за лесно полнење – 260 мл


1,600.00 ден 1,390.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност – 2200 W
  • Грејна плоча – Не’рѓосувачки челик
  • Проѕирен резервоар за лесно полнење – 260 мл
  • Систем за самочистење – Систем кој под притисок пробива запушување создадено од бигор
  • Должина на кабел – 1.8 м
  • Гаранција – 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.