-13%

VOX Пегла DBL 5026

– Моќност – 2200 W
– Грејна плоча – Керамичка, овозможува лесно пеглање, без залепување на материјалот
– Додатна корист – Варијабилно подесување пареа, вертикална пареа
– Должина на кабел – 2.5 м


1,710.00 ден 1,490.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност – 2200 W
  • Грејна плоча – Керамичка, овозможува лесно пеглање, без залепување на материјалот
  • Додатна корист – Варијабилно подесување пареа, вертикална пареа
  • Должина на кабел – 2.5 м
  • Проѕирен резервоар за лесно полнење 260 мл
  • Систем за самочистење – Систем кој е под притисок, пробива запушување создадено од бигор
  • Систем против капење – Не овозможува протекување на водата при ниска температура на работење
  • Систем за заштита од бигор – Овозможува долготрајна употреба без чести чистења
  • Суво пеглање – Можност за пеглање и без пареа
  • Гаранција – 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.