-13%

VOX Миксер SMX 3110

– Моќност: 300 W
– Механизам што овозможува едноставно и лесно отстранување на маталките
– Капацитет на садот: 3.8 л
– 5 брзини + Турбо


2,980.00 ден 2,590.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност: 300 W
  • Механизам што овозможува едноставно и лесно отстранување на маталките
  • Капацитет на садот: 3.8 л
  • 5 брзини + Турбо
  • Две маталки за мешање и матење
  • Гаранција: 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.