-24%

VOX Миксер MX3001

– Моќност – 250 W
– Механизам што овозможува едноставно и лесно отстранување на сечилата
– 5 брзини + Турбо


1,390.00 ден 1,050.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност – 250 W
  • Механизам што овозможува едноставно и лесно отстранување на сечилата
  • 5 брзини + Турбо
  • Две маталки за јајца и шлаг, две мешалки за тесто
  • Гаранција – 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.