-13%

VOX Миксер MX 9109

– Моќност: 400 W
– Механизам за лесно отстранување на мешалките
– 5 брзини + Турбо1,710.00 ден 1,490.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност: 400 W
  • Механизам за лесно отстранување на мешалките
  • 5 брзини + Турбо
  • Сите делови се безбедни за миење садови, тивки и лесни за ракување
  • 2 стандардни маталки, маталки за тесто
  • Гаранција: 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.