-13%

VOX Миксер MX 3011

– Моќност – 400 W
– Механизам што овозможува едноставно и лесно отстранување на маталките
– 5 Брзини + Турбо
– Две маталки за јајца и шлаг, две мешалки за тесто


1,710.00 ден 1,490.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност – 400 W
  • Механизам што овозможува едноставно и лесно отстранување на маталките
  • 5 Брзини + Турбо
  • Две маталки за јајца и шлаг, две мешалки за тесто
  • Гаранција – 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.