-13%

VOX Кујнска вага KW 2711

– Капацитет – 5 кг
– Тара функција
– Индикатор за слаба батерија и преоптоварување
– Единици за избор (конверзија) – g/kg/oz/lb/oz


680.00 ден 590.00 ден

Спореди

Опис

  • Капацитет – 5 кг
  • Тара функција
  • Индикатор за слаба батерија и преоптоварување
  • Единици за избор (конверзија) – g/kg/oz/lb/oz
  • Прецизност – 1 гр
  • Гаранција – 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.