-13%

VOX Кујнска вага KW 1900

– Капацитет – 5 кг
– Прецизност – 1 гр
– Волумен на садот – 1,8 л
– Тара функција, auto-zero функција


910.00 ден 790.00 ден

Спореди

Опис

  • Капацитет – 5 кг
  • Прецизност – 1 гр
  • Волумен на садот – 1,8 л
  • Тара функција, auto-zero функција
  • Aвтоматско исклучување, технологија со сензори, показател за слаба батерија, показател за преоптоварување, LCD екран
  • Избор (конверзија) на единици – g/kg/oz/lb/oz
  • Гаранција – 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.