-13%

VOX Кујнска вага KW 02-01

– Електронски тип на вага
– Капацитет: 5 кг
– Прецизност: 1 гр
– Волумен на садот: 2 л


1,140.00 ден 990.00 ден

Спореди

Опис

  • Електронски тип на вага
  • Капацитет: 5 кг
  • Прецизност: 1 гр
  • Волумен на садот: 2 л
  • Избор (конверзија) на единици: g/kg/oz/lb/oz
  • Тара функција, електронски часовник, тајмер за одбројување, аларм
  • Гаранција: 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.