-14%

VOX Фритеза FT5410

– капацитет 3.5L
– скриени греачи
– отстранлив резервоар
– внатрешност на уредот од нерѓосувачки челик3,490.00 ден 2,990.00 ден

Спореди

Опис

  • капацитет 3.5L
  • скриени греачи
  • отстранлив резервоар
  • внатрешност на уредот од нерѓосувачки челик
  • Димензии (ŠxVxD) 41 x 25.2 x 27.6 cm
  • Ладно на допир, деловите може да се мијат во садопер, едноставно користење, светлосни сигнали, голем прозор
  • Гаранција 25 месеци
  • Подесив термостат
  • Моќност 2750W
  • Тајмер

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.