-13%

VOX Фен HT 3063/4

– Моќност – 1000 W
– Брзини – 2
– Температури – 2


790.00 ден 690.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Моќност – 1000 W
  • Брзини – 2
  • Температури – 2
  • Должина на кабел – 1.8 м
  • Преклопувачка рачка, заштита од прегревање на моторот, алка за закачување
  • Гаранција – 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.