-13%

VOX Фен HT 3023

– Моќност: 1600 W
– 2 брзини, 2 температури
– Должина на кабел: 1.8 м
– Рачка со преклопување, заштита од прегревање, алка за закачување


2,170.00 ден 1,890.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност: 1600 W
  • 2 брзини, 2 температури
  • Должина на кабел: 1.8 м
  • Рачка со преклопување, заштита од прегревање, алка за закачување
  • Отстранлива задна решетка
  • Гаранција – 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.