-13%

VOX Електрична скара KG 161

– Контактна скара
– Моќност – 2000 W
– Димензии на плочата – 24 x 24 cm
– Сад за складирање на вишокот маснотии, топлотно изолирана рачка, светлосни сигнали


4,010.00 ден 3,490.00 ден

Спореди

Опис

  • Контактна скара
  • Моќност – 2000 W
  • Димензии на плочата – 24 x 24 cm
  • Сад за складирање на вишокот маснотии, топлотно изолирана рачка, светлосни сигнали
  • Eлегантен инокс дизајн, простор за чување на каблите
  • Нелепливи алуминиумски плочи што овозможуваат исклучително лесно чистење
  • Термостат – подесување на температура
  • Гаранција – 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.