-13%

VOX Електрична скара GB1000

– Моќ 2000W
– Димензии на плочата 50,8 x 25.5 cm
– Нелеплива плоча
– Тацна и одвод за вишок масло


2,860.00 ден 2,490.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќ 2000W
  • Димензии на плочата 50,8 x 25.5 cm
  • Нелеплива плоча
  • Тацна и одвод за вишок масло
  • Термостат
  • Гаранција 25 месеци
  • Димензии на скарата (ŠxVxD) 55.1 x 6 x 28.6 cm
  • Нето тежина 2.28kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.