-13%

VOX Цедалка за цитруси CES 8009

– Moќност – 40 W
– Капацитет: 1,2 л
– Лесно складирање – Простор за чување на каблите


1,370.00 ден 1,190.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност: 40 W
  • Капацитет: 1,2 л
  • Лесно складирање – Простор за чување на кабелот
  • Систем за заштита – Соковникот ќе работи само доколку сите делови се правилно поставени, не постои опасност од повредa
  • Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за садови
  • Можност за двосмерна ротација, конус за сечење во две големини
  • Димензии (ШxВxД): 22 x 19 x 24.5 cm
  • Гаранција: 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.