-13%

VOX Блендер TM 6105

– Моќност – 500 W
– 5 Брзини + Pulse копче
– Капацитет на садот – 1.5 л
– Стаклен сад – Сад во кој е возможно да се блендира тврдо овошје, зеленчук и мраз


3,320.00 ден 2,890.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност – 500 W
  • 5 Брзини + Pulse копче
  • Капацитет на садот – 1.5 л
  • Стаклен сад – Сад во кој е возможно да се блендира тврдо овошје, зеленчук и мраз
  • Систем за заштита – Блендерот ќе работи само доколку сите делови се соодветно поставени, опасност од повреда не постои
  • Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за перење садови
  • Лесно складирање – За секоја кујна, компактен и лесен
  • Гумирани ногарки, без лизгање
  • Гаранција – 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.