-13%

VOX Блендер TM 6008

– Моќност: 500 W
– Капацитет на садот: 1,5 л
– Број на брзини: 2 + пулс копче
– Блендирање на тврдо и меко овошје и зеленчук


2,750.00 ден 2,390.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност: 500 W
  • Капацитет на садот: 1,5 л
  • Број на брзини: 2 + пулс копче
  • Блендирање на тврдо и меко овошје и зеленчук
  • Лесно складирање: за секоја кујна, компактен и лесен
  • Систем за заштита: блендерот ќе работи само доколку сите делови се соодветно поставени, не постои опасност од повреда
  • Едноставно чистење: сите делови се перат во машина за садови
  • Гумирани ногарки: без лизгање
  • Гаранција: 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.