-13%

VOX Апарат за вафли WF258

– Уред за вафли
– Моќност – 700 W
– Изолирана топлотна дршка, нелеплива плоча, автоматска контрола на температурата


1,830.00 ден 1,590.00 ден

Спореди

Опис

  • Уред за вафли
  • Моќност – 700 W
  • Изолирана топлотна дршка, нелеплива плоча, автоматска контрола на температурата
  • Термостат
  • Максимална температура – 220 степени
  • Гаранција – 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.