-18%

VOX Апарат за вафли WF2081M

– Уред за вафли
– Моќност – 1000 W
– Димензии на плочата – 23 cm x 17 cm


1,690.00 ден 1,390.00 ден

Спореди

Опис

  • Уред за вафли
  • Моќност – 1000 W
  • Димензии на плочата – 23 cm x 17 cm
  • Изолирана топлотна дршка, светлосни сигнали, елегантен инокс дизајн, простор за чување на каблите
  • Термостат – подесување на температурата
  • Максимална температура – 220 степени
  • Гаранција – 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.