-13%

VOX Апарат за правење леб BBM 4406

– Моќност: 600 W
– Број на програми: 12
– Големина на калапот: 700-900 г
– LCD/LED дисплеј


8,960.00 ден 7,790.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќност: 600 W
 • Број на програми: 12
 • Големина на калапот: 700-900 г
 • LCD/LED дисплеј
 • Ја задржува топлината 60 мин. после завршување на програмата
 • Можност да се меморираат сите функции во случај на прекин на електрична енергија (15 мин.)
 • Одложен старт, прилагодлива контрола на печење, нелеплив отстранлив тефлонски сад
 • Додатоци: чаша за мерење, лажица за мерење
 • Tранспарентно стакло
 • Димензии: 35.8 x 28 x 28.7 см
 • Гаранција: 25 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.