-13%

Апарат за палачинки VOX PK611

Апарат за палачинки VOX PK611

– Моќ 1000W
– Дијаметар на грејна површина 31 cm
– Подесив термостат
– Нелеплива плоча


2,170.00 ден 1,890.00 ден

Спореди

Опис

Апарат за палачинки VOX PK611

  • Моќ 1000W
  • Дијаметар на грејна површина 31 cm
  • Подесив термостат
  • Нелеплива плоча
  • Спремен за печење за помалку од две минути
  • Дрвена Т лажица и спатула вклучени со апаратот
  • Гаранција 25 месеци
  • Димензии на апаратот (ŠxVxD) 32.5 x 7.5 x 33.7 cm
  • Бруто тежина 1.81 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.