-11%

VIVAX VOX Караоке звучник S-300

– Моќност 60 W RMS Аудио излез (20 cm бас звучник (30 W) + 2 x 7,6 cm (2 x 15 W)
– Li-Ion батерија што се полни 12 V, 4000 mAh
– Bluetooth
– Бежичен микрофон


Достапност:

Нема на залиха

8,990.00 ден 7,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Моќност 60 W RMS Аудио излез (20 cm бас звучник (30 W) + 2 x 7,6 cm (2 x 15 W)
 • Димензии на уредот: 275 x 680 x 310 mm
 • Димензии на пакување: 371 x 725 x 346 mm
 • Бруто/Нето тежина: 12 kg /10.2 kg
 • AUX
 • Bluetooth
 • FM радио
 • USB
 • Далечински управувач
 • Бежичен микрофон
 • x2 микрофонски слот
 • 5 часа уживање во музиката
 • Li-Ion батерија што се полни 12 V, 4000 mAh
 • Преносливиот звучник Vivax BS-300 нуди мноштво функции за да уживате во вашата омилена музика и луда караоке забава за целото друштво
 • Гаранција од 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.