-14%

VIVAX VOX Bluetooth звучник BS-100

– FM Radio, Bluetooth, USB, AUX
– Lithium-ion 3000mAh батерија
– Bluetooth


Достапност:

Нема на залиха

2,099.00 ден 1,799.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Безжичен звучник
  • 1x1W + 1x 19W RMS
  • FM Radio, Bluetooth, USB, AUX
  • Lithium-ion 3000mAh батерија
  • LED
  • Дрвена обвивка
  • EQ Аудио ефекти

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.