-12%

VIVAX VOX Бежичен звучник BS-201

– Бас 24W / 152 mm
– 2x Високотонец 2W / 76 mm
– Моќ 28W,1x


Достапност:

Нема на залиха

4,100.00 ден 3,599.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Моќ 28W,1x
  • Бас 24W / 152 mm
  • 2x Високотонец 2W / 76 mm
  • Димензии: 401 x 216 x 260 mm
  • Останато: Bluetooth, USB, AUX, приклучок за слушалки, SD card, FM радио
  • Дополнително: 5 меки копчиња (Play/Pause, PREV / NEXT track/FM station, MODE, ротирачко копче за јачина, ротирачко копче за јачина на микрофон и Echo ефекти, On/Off копче,
  • Кабел за напојување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.