-13%

VIVAX VOX Бежичен звучник BS-151

– FM радио, SD card, влез зза слушалки, USB, Bluetooth, AUX
– LED осветлување
– Моќ: 12,3WДостапност:

Нема на залиха

2,990.00 ден 2,599.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Моќ: 12,3W
  • Димензии: 376 x 186 x 173 mm
  • Останато: FM радио, SD card, влез зза слушалки, USB, Bluetooth, AUX
  • Дополнително: 5 меки копчиња (Play/Pause, PREV / NEXT track/FM station, вградена RGB LED илуминација), ротирачко копче за јачина на звук со приказ на јачината на дисплејот, On/Off лизгачко копче
  • Кабел за полнење

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.