-15%

VIVAX VOX Бежичен звучник BS-101

– До 8 часа репродукција на музика (на умерена јачина)
– LED осветлување
– MP3 BT/USB/MicroSD репродукторДостапност:

Нема на залиха

2,590.00 ден 2,199.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • LED осветлување
 • MP3 BT/USB/MicroSD репродуктор
 • MP3
 • PLL FMs меморија
 • AUX in
 • USB in
 • MicroSD in
 • 12W RMS Audio излез (10cm Бас звучник + 3,6cm високотонски)
 • 3000mAh батерија која се полни
 • Длабок, моќен и динамичен звук
 • Мека рачка за носење
 • Полнење со USB адаптер (Smartphone полнач)
 • До 8 часа репродукција на музика (на умерена јачина)
 • До 3 часа на максимална јачина

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.