-21%

VIVAX Вентилатор TF 61

 • Овозможува ладење и освежување
 • 3 различни брзини
 • 3 различни типа на дување: natural,sleep и normal
 • Висината од 79 cm2,390.00 ден 1,890.00 ден

Спореди

Опис

 • Овозможува ладење и освежување
 • 3 различни брзини
 • 3 различни типа на дување:
  -natural
  -sleep и
  -normal
 • Изберете ја вашата омилена програма на дување или поставете тајмер од 2 часа
 • Опуштете се на посебен начин , така што ќе го наполните соодветниот простор со вашето омилено етерично масло и ќе си овозможите и ладење и прекрасен мирис во текот на целиот ден
 • Можност за осцилација
 • Висината од 79 cm заштедува простор

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.